Nova Jazz Cava

La Nova Jazz Cava de Terrassa, veritable temple del jazz nacional, acull els concerts del Festival de Jazz de Terrassa, però també ofereix una llarga temporada estable amb moltíssims concerts.

A Nexe, des de fa molts anys, tenim cura de la imatge gràfica de la sala i hem anat creant diferents sèries d’il·lustracions anuals per als programes mensuals, i cada any fem una nova sèrie. Aquí us volem mostrar algunes de les creades en els últims vint anys. …esperem que us agradin!

Anunci Banner d’inici de la nova temporada 2020-2021.



Portades dels programes de la temporada 2003-2004.

Portades dels programes de la temporada 2004-2005.

Portades dels programes de la temporada 2005-2006.

Portades dels programes de la temporada 2006-2007.

Portades dels programes de la temporada 20007-2008.

Portades dels programes de la temporada 2001-2002.

Portades dels programes de la temporada 2009-2010.








Diferents versions del Logotip de la Nova Jazz Cava de Terrassa creat el 1998.